Postavke kolačića

Ovdje možete vidjeti i promijeniti postavke kolačića različitih alata koji se koriste na stranici www.advantageaustria.org i njenim subdomenama.


Spasi postavke
Advantage Austria Pokaži navigaciju

Alternative Economic and Monetary Systems ljetni univerzitet na temu "ekonomija budućnosti" 15. - 31. juni 2015. u Beču, Austrija

6. Februar 2015

Bečka ljetna škola "Alternative Economic and Monetary Systems - AEMS" predstavlja aktualne opcije za budući razvoj našeg društva i pruža interdisciplinarno stručno znanje o ekonomiji, prirodnim naukama i filozofiji. Rok za prijavu je 31. maj 2015.  

“The significant problems we face cannot be solved at the same level of thinking we were at when we created them.” Ovaj citat Alberta Einsteina je moto ljetne škole Alternative Economic and Monetary Systems. The economy of the future (AEMS Vienna 2015) .

Predavanje nije namijenjeno samo studentima, nego svakome ko razmišlja o dugoročnom razvoju našeg društva. 

Program spaja naučno stručno znanje iz ekonomskih, prirodnih, socijalnih i humanističkih nauka sa saznanjima zadnjih pokusa u realnim okolnostima. Alternative sežu od reorganizacije kružnih tokova ekonomije i sirovina pa sve do individualno-etičkih pristupa.
AEMS Vienna 2015 organiziraju austrijska agencija za upravljanje studentskim smještajima i inicijativa za poticanje ekonomije za opću dobrobit u suradnji sa Sveučilištem za kulturu tla u Beču .

Detaljne informacije o predavanju, sudjelovanju i stipendijskom programu pruža web-stranica: http://www.summer-university.net

štampaj
©©ADVANTAGE AUSTRIA