Postavke kolačića

Ovdje možete vidjeti, odnosno promijeniti postavke kolačića različitih alata koji se koriste na stranici www.advantageaustria.org i njenim subdomenama.


Spremi postavke
Advantage Austria Pokazati navigaciju

Alternative Economic and Monetary Systems ljetno sveučilište na temu "Gospodarstvo budućnosti" 15. - 31. lipanj 2015. u Beču, Austrija

6. Veljača 2015

Bečka ljetna škola "Alternative Economic and Monetary Systems - AEMS" predstavlja aktualne opcije za budući razvoj našeg društva i pruža interdisciplinarno stručno znanje o gospodarstvu, prirodoslovnim znanostima i filozofiji. Rok za prijavu je 31. svibanj 2015.  

“The significant problems we face cannot be solved at the same level of thinking we were at when we created them.” Ovaj citat Alberta Einsteina je moto ljetne škole Alternative Economic and Monetary Systems. The economy of the future (AEMS Vienna 2015) .

Predavanje nije namijenjeno samo studentima, nego svakome tko razmišlja o dugoročnom razvoju našeg društva. 

Program spaja znanstveno stručno znanje iz ekonomskih, prirodoslovnih, socijalnih i humanističkih znanosti sa saznanjima zadnjih pokusa u realnim okolnostima. Alternative sežu od reorganizacije kružnih tokova ekonomije i sirovina pa sve do individualno-etičkih pristupa.
AEMS Vienna 2015 organiziraju austrijska agencija za upravljanje studentskim smještajima i inicijativa za poticanje ekonomije za opću dobrobit u suradnji sa Sveučilištem za kulturu tla u Beču .

Detaljne informacije o predavanju, sudjelovanju i stipendijskom programu pruža web-stranica: http://www.summer-university.net

Ispis
©©ADVANTAGE AUSTRIA