تنظیمات کوکی

در اینجا شما می‎توانید تنظیمات کوکی برای ابزارهای مختلف مورد استفاده در www.advantageaustria.org و زیر دامنه‎های مرتبط را مشاهده و تغییر دهید.


ذخیره تنظیمات
Advantage Austria نمایش فهرست

نکات و دانستنی های مهم

اندیشیدن به کار در اتریش سؤالات بسیار زیادی را در ذهن برمی انگیزد که فراتر از مسئله کار به تنهایی است و موضوعات دیگری همچون زندگی، بهداشت، امنیت اجتماعی و ملاحظات دیگر را در برمی گیرد. در صفحات زیر نکات مفید، اطلاعات تماس و پیوندهایی را مشاهده خواهید نمود که در یافتن پاسخ به این سؤالات مهم به شما کمک می کنند.

محتوا

نکات کاربردی برای زندگی و کار در اتریش

بهداشت

مراقبت های پزشکی در اتریش عالی هستند. سیستم مراقبت های بهداشتی اتریش سیستم بهداشت و درمان اتریش یکی از بهترین سیستم ها در جهان است.

پیوند زیر نگاهی کلی از بیمه درمانی اتریش در اختیار شما قرار می دهد، شامل بیمه، بیمه مشترک برای اعضای خانواده و خدمات مراقبت بهداشتی در اتریش:
بیمه درمانی اتریش بیمه اجتماعی در اتریش، اطلاعات دقیقی در مورد مراقبت های بهداشتی، خدمات و مزایای بیمه درمانی ارائه می دهد:تامین اجتماعی اتریش

بازار کار

وضعیت بازار کار در اتریش چگونه و میزان دستمزدها و حقوق چقدر است؟ رایج ترین مشاغل چه هستند، کارگران از چه حقوق و تعهداتی برخوردار بوده و مشارکت اجتماعی مشارکت اجتماعی به چه معنا است.

کسب اطلاعات درباره بازار کار بازار کار ، قانون کار قانون کار ، فرم های استخدام فرم های استخدام ، دستمزدها و حقوق ها دستمزدها و حقوق ها یا مرخصی مرخصی .

وب سایت EURES Website پرتال اروپا برای خدمات استخدام درباره درخواست کار در کل اتحادیه اروپا اطلاعاتی به شما خواهد داد. فهرستی از نمایندگی های تجدید نیرو و پرتال های کار در اتریش را می توانید در وب سایت خدمات استخدام عمومی AMS (نقطه تماس مرکزی برای جویندگان کار در اتریش-فقط به زبان آلمانی) پیدا کنید.

زبان – یادگیری زبان آلمانی

وب سایت خدمات چندزبانه sprachportal.integrationsfonds.at امکانات بیشماری جهت یادگیری آنلاین آلمانی برای نوآموزان یا بهبود بخشیدن به اطلاعات در زبان آلمانی، برای اشخاصی که پیش از این با این زبان آشنا شده اند را فراهم آورده است. منابع درسی و تمرینات بصورت رایگان در اختیار علاقمندان قرار دارد. علاوه بر آن در این وب سایت امکان دسترسی به اطلاعات تماس کلیه انستیتوهای مجاز زبان آلمانی در اتریش و بسیاری از کشورهای دیگر جهان وجود دارد.

تحصیلات و آموزش تکمیلی

اتریش دارای یک سیستم آموزشی شناخته شده سیستم آموزشی در جهان است که نمایانگر همکاری نزدیک بین اقتصاد و تحصیل می باشد. در کنار گزینه هایی از سیستم آموزشی اتریش ماهیت آموزش در اتریش ، دامنه ای از مدارس بین المللی مدارس بین المللی به زبان های دیگر نیز تدریس می کنند.

شناخت صلاحیت های تحصیلی و حرفه ای

داشتن شناخت رسمی از صلاحیت های حرفه ای کسب شده در خارج یا تحصیلات از قبیل درجات و گواهینامه های مدرسه می تواند شانس شما را در بازار کار افزایش دهد. در وب سایت http://www.berufsanerkennung.at/en می توانید در چند مرحله پیوند های مربوطه برای شناخت صلاحیت های تحصیلی و حرفه ای را تعیین کنید.

ENIC NARIC AUSTRIA مکان رسمی و نقطه تماس برای همه مسائل مربوط به شناخت فرامرزی تحصیلات عالی است و مسئول شناخت بین المللی عناوین و درجات علمی می باشد.

مالیات

کلیه درآمد طبیعی افراد خارجی که ساکن یا معمولاً ساکن اتریش هستند تابع مالیات بر درآمد اتریش مالیات بر درآمد در اتریش است.
وزارت دارایی فدرال اطلاعات دقیقی درباره سیستم مالیات اتریش سیستم مالیاتی اتریش به طور کلی و وضع مالیات استخدام شدگان را به طور خاص ارائه می دهد. توافقنامه های وضع مالیات مضاعف توافقنامه مالیات مضاعف موجود نیز می تواند به شما مربوط باشد!

زندگی

هزینه زندگی در اتریش چگونه است و چگونه می توان محلی برای سکونت یافت؟ در مقایسه بین المللی، اتریش از نظر توجه به زندگی، به جهت نسبت مناسب بین هزینه ها و درآمد، برجسته است. در اینجا می توانید جستجوی مسکن، اجاره، اموال و اطلاعیه ها پیوندها و اطلاعات بیشتری درباره پیدا کردن خانه، اجاره و مالکیت و الزامات ثبت پیدا کنید.

مراحل اجرایی در اتریش

oesterreich.gv.at , پایگاه اطلاع رسانی مقامات اجرایی اتریش در مراحل اجرایی از شما در اتریش حمایت می کند.

مرکز مهاجرین

مرکز مهاجرین با ارائه اطلاعات اولیه، تماس با مقامات اجرایی و توصیه های شخصی درباره موضوع زندگی و کار در اتریش، به استخدام شدگان خارجی و خانواده های آنها در مرحله آماده سازی و پس از آمدن به اتریش کمک می کند. آنها همچنین غالباً فرصت هایی برای ایجاد شبکه با جامعه بین المللی را سازماندهی می کنند.

مرکز مهاجرین وین

مرکز مهاجرین www.expatcenter.at به عنوان اولین نقطه تماس برای کارگران بین المللی مشاغل کلیدی از جمله مدیران، شرکت ها، محققین، دانشمندان و دیپلمات ها خدمت می کند. این مرکز مانند یک "فروشگاه تک ایستگاهی" عمل می کند، اطلاعات اولیه رایگان و توصیه های مناسب هر شخص را در همه زمینه های زندگی روزانه به افراد مهاجر و اعضای خانواده آنها ارائه می دهد. این مرکز کارگاه های آموزشی و همایش هایی را سازماندهی می کند که در مراحل ابتدایی در خانه جدید به شما کمک خواهند کرد. یک نقطه کانونی دیگر، شبکه سازی با مردم وین و خود جامعه مهاجرین است.

کلوپ بین المللی CINT - مرکز ارائه خدمات و تسهیلات به مهاجرین و خانواده آنان

ااین کلوپ  cint.at   از مهاجرین در شرکت های عضو CINT در استیریا در فازهای مختلف "ورود" پشتیبانی می کند. افراد متخصص و کارگران مشاغل کلیدی شرکت های عضو، خدماتی در زمینه های زبان، مسکن، بهداشت، تحصیل، مدیریت، شبکه اجتماعی، تفریحات و فرهنگ از این کلوپ دریافت خواهند کرد.

مرکز خدمات به اتریش برتر خوش آمدید - مؤسسه اتریش برتر شرکت فن آوری و بازاریابی

به مرکز خدمات اتریش برتر www.come2upperaustria.com خوش آمدید با ارائه اطلاعات اولیه رایگان و توصیه های مناسب هر فرد در زمینه های مجوز اقامت و کار، تحصیل، استفاده از خدمات (خرید خانه، امور بانکی، قابلیت زبانی و غیره) از کارگران بین المللی و خانواده های آنها در اتریش برتر پشتیبانی می کند. مرکز خدمات کارگاه های آموزشی، نشست ها و جلسات منظم مهاجرین را سازماندهی می کند و توصیه های بین فرهنگی ارائه می دهد.

کلوپ بین المللی کارینتیان(CIC)

کلوپ بین المللی کارینتیان http://www.cic-network.at/en/ به استخدام شدگان واجد شرایط خارجی در مؤسسات آموزشی و صنعتی با اطلاعات، ارائه دهندگان خدمات و یک شبکه فعال در خصوص مهاجرت به کارینتیان کمک می کند. خدمات بسته های خوش آمدگویی اطلاعاتی، جلسات شبکه سازی با امکان تماس با سایر مهاجرین، فعالیت های تفریحی و مبادله زبانی دارد، به این ترتیب می توانید زبان آلمانی را از طریق تبادل با ساکنان محلی با زبان های مختلف یاد بگیرید.

چاپ
©©ADVANTAGE AUSTRIA