Nastavení cookies

Zde můžete vidět a upravovat nastavení souborů cookies různých nástrojů používaných na www.advantageaustria.org a souvisejících subdoménách.


Uložit nastavení
Advantage Austria Zobrazit navigační panel
Předpokládáme, že jste z Přesměrovat na tuto stránkuZměna země

Rakousko - atraktivní cílová země

Rakousko je významnou hospodářskou lokalitou v srdci Evropy a atraktivní cílovou zemí pro společnosti a odborné pracovní síly z celého světa.

Jak v porovnání s EU, tak i v celosvětovém měřítku patří Rakousko k zemím s nejbohatším a nejvíce rozvinutým národním hospodářstvím . Více než 300 mezinárodních společností využívá možnosti mít v Rakousku sídlo svých hlavních evropských poboček, nebo zde soustředí svou evropskou produkci.

Díky hospodářské prosperitě, dobře vyvinutému zdravotnímu systému , mezinárodně uznávanému vzdělávacímu systému, stabilitě a jistotě nabízí Rakousko svým obyvatelům velmi vysoký životní standard . Hlavní město Vídeň bylo již několikrát zařazeno do indexu Mercer-Quality of Life jako město s celosvětově nejvyšší úrovní životní kvality.

Rakousko nabízí vedle stabilního hospodářského prostředí i jinak vynikající životní podmínky. Na základě geografické polohy této země tomu napomáhá příjemné mírné podnebí , stejně jako pestrá nabídka volnočasových aktivit . Ať již se zajímáte o umění a kulturu , sport nebo kulinářské speciality - Rakousko má pro každého vhodnou nabídku.

Jako moderní průmyslová země se Rakousko vyznačuje dynamickým a vysoce diferencovaným zahraničním obchodem . Rakouské společnosti jsou mezinárodně propojené a mají se svými produkty a službami úspěch na celém světě.

Navíc je tato země nejlepší lokalitou pro inovace: Vynikající výzkumné a vývojové práce posilují konkurenceschopnost rakouského hospodářství na národní i mezinárodní úrovni.

Rakousko nenabízí pouze vynikající životní úroveň, ale také mnoho zajímavých pracovních příležitostí pro zahraniční uchazeče. Silné vývozní hospodářství, četné mezinárodní společnosti, příp. mezinárodní organizace, více než 400 podniků zastávajících vedoucí postavení na světovém trhu a inovativní prostředí pro výzkum vytváří atraktivní pracovní perspektivy.

Zjistěte vice o imigračních možnostech a o tom, co může Rakousko nabídnout:

Tisk
©©ADVANTAGE AUSTRIA