تنظیمات کوکی

در اینجا شما می‎توانید تنظیمات کوکی برای ابزارهای مختلف مورد استفاده در www.advantageaustria.org و زیر دامنه‎های مرتبط را مشاهده و تغییر دهید.


ذخیره تنظیمات
Advantage Austria نمایش فهرست

اتریش مقصدی جذاب

اتریش یک مکان اقتصادی عمده در قلب اروپا و مقصدی جذاب برای شرکت ها و پیشه وران سراسر جهان است.

در مقایسه با سایر کشورهای اتحادیه اروپا یا سایر کشورهای مطرح جهان، اقتصاد ملی اتریش اقتصاد ملی اتریش بسیار غنی و پیشرفته است. بیش از ۳۰۰ شرکت بین المللی از اتریش به عنوان مقر اصلی دفاتر مرکزی یا محصول اروپایی خود استفاده می کنند.

با داشتن رونق اقتصادی و سیستم بهداشت و درمان بسیار پیشرفته سیستم بهداشت و درمان سیستم آموزش و پرورش با شهرت بین المللی و نیز ثبات و امنیت، اتریش به شهروندان خود سطح بالایی از استاندارد زندگی استاندارد زندگی را عرضه می کند. وین، پایتخت این کشور، بطور متمادی و پی در پی شاخص کیفیت زندگی موسسه مرکر به عنوان شهری دارای بالاترین کیفیت زندگی در دنیا رتبه بندی شده است.

علاوه بر اینکه اتریش یک محیط اقتصادی پایدار است از شرایط زندگی فوق العاده ای نیز برخوردار است. این شرایط شامل آب و هوای معتدل و مطبوع آب و هوای معتدل بوده که مرهون موقعیت جغرافیایی موقعیت جغرافیایی که مرهون موقعیت جغرافیایی این کشور است. همچنین دامنه وسیعی از تفریحات و برنامه هایی برای اوقات فراغت اوقات فراغت از دیگر جاذبه های این کشور هستند. علاقمند به فرهنگ و هنر هنر و فرهنگ ورزش ورزش یا آشپزی آشپزی هستید؟ اتریش برای هرسلیقه، چیزی دارد.

اتریش به عنوان یک کشور صنعتی مدرن، دارای تجارت خارجی پویا و بسیار متنوعی است.تجارت خارجی
شرکت های اتریشی دارای شبکه های بین المللی بوده و خدمات و محصولات آنها در سراسر جهان با موفقیت مورد استقبال قرار گرفته اند.

علاوه بر آن، این کشور مکان فوق العاده ای برای نوآوری است: تحقیقات برجسته و پیشرفت ها، اقتصاد رقابتی اتریش را در عرصه رقابت های ملی و بین المللی تقویت کرده است.

کشور اتریش نه تنها از سطح بالائی در استاندارد زندگی برخوردار است بلکه فرصت های شغلی بسیار جالبی در اختیار استعدادهای بین المللی قرار می دهد. صادرات قوی، تعداد بیشمار شرکت ها و سازمان های بین المللی، بیش از 400 پیشاهنگ بازار جهانی و دید تحقیقاتی خلاقانه، چشم انداز جذابی از لحاظ بازار کار ایجاد می کنند.

از شما دعوت می کنیم در این قسمت به مطالعه اطلاعات دقیق تر پیرامون فرصت های موجود در کشور اتریش و امکانات موجود در زمینه مهاجرت، بپردازید:

آخرين تاريخ به روز رساني
2019.06.28
چاپ
©©ADVANTAGE AUSTRIA