Налаштування кукі-файлів

Тут ви можете переглянути і, у разі необхідності, змінити налаштування кукі-файлів різних інструментів, які використовуються на сайті www.advantageaustria.org та його субдоменах.


Зберегти налаштування
Advantage Austria Показати навігацію

Архітектура

Австрія із своїми більш ніж 5000 архітекторами добре відома будівництвом споруд із дерева та інноваційними матеріалами, такими як гнуте скло та енергоефективні фасади. Екологічні технології будинків мають своє коріння в Австрії, а кількість екобудинків по всьому світу зростає. Архітектура з Австрії – Surprisingly Ingenious 

   Огляд

   Австрійська ландшафтна архітектура завоювала добру славу в усьому світі завдяки великим зразковим проектам (перед усім це стосується спеціальних проектів). Клієнти в усьому світі можуть покластися на австрійське ноу-хау в питаннях проектування. Австрійські архітектори сповідують новий підхід до використання матеріалів, наприклад, віддають перевагу гнутому склу для створення унікальних фасадів, або деревині. Вона скручується спіраллю, згинається, зварюється, скріплюється шпонками та використовується для внутрішнього оздоблення та для фасадів. В цілому, будівництво з використанням дерев'яних конструкцій має в Австрії давні традиції. Рівень компетентності спеціалістів в цій сфері — найвищий у світі. Тому не дивно, що найвищий в світі дерев'яний будинок був сконструйований австрійським архітектурним бюро і побудований австрійським будівельником у Відні.
   Роздрукувати
   ©©ADVANTAGE AUSTRIA