تنظیمات کوکی

در اینجا شما می‎توانید تنظیمات کوکی برای ابزارهای مختلف مورد استفاده در www.advantageaustria.org و زیر دامنه‎های مرتبط را مشاهده و تغییر دهید.


ذخیره تنظیمات
Advantage Austria نمایش فهرست

ارائه خدمات مشاوره در بخش مدیریت عمومی در سراسر جهان

Hulla & Co. Human Dynamics یک شرکت موفق بین المللی است که در زمینه ارائه خدمات مشاوره ای در بخش مدیریت عمومی فعالیت دارد.

این شرکت که در سال 1993 شروع به فعالیت نموده، از آن زمان تا به امروز مشغول ارائه خدمات مشاوره در بخش مدیریت عمومی است. در مدتی کوتاه پس از تاسیس شرکت، اولین قراردادهای بین المللی با کشورهای اروپای مرکزی و شرقی و همچنین کشورهای شوروی سابق بسته شدند. با ورود اتریش به اتحادیه اروپا امکان شرکت در مناقصه طرح های ارائه شده توسط اتحادیه اروپا نیز برای این شرکت فراهم شد.

امروزه Human Dynamics با وزارت خانه های اقتصاد در سراسر جهان همکاری می نماید. در حال حاضر 500 مشاور در 50 کشور جهان برایHuman Dynamics
مشغول به کار هستند. یکی از مهم ترین فعالیت های این مشاوران همکاری با آژانس های مدیریتی برای به اجرا درآوردن طرح های اتحادیه اروپا است. حوزه کاری بسیار وسیع است. تمرکز این شرکت نه تنها برروی کشورهایی که در آینده به عضویت اتحادیه اروپا در خواهند آمد، بلکه بر روسیه، اوکراین یا آسیای میانه و همچنین از سال 2004 بر کشورهای آفریقایی و از سال 2006 بر کشورهای آمریکای لاتین و حوزه دریای کارائیب قرارگرفته است.
چاپ
©©ADVANTAGE AUSTRIA