Ustawienia plików cookie

Tutaj mogą Państwo podejrzeć i zmienić ustawienia plików cookie różnych narzędzi, które używane są na www.advantageaustria.com i jej poddomenach.


Zapisz ustawienia
Advantage Austria Pokaż nawigację
Przypuszczamy, że jesteś z Przejdź do strony krajowejZmień kraj

Elementy wysokoprecyzyjne w zastosowaniu na polach naftowych całego świata

Czy wiesz, że firma Schoeller-Bleckmann Oilfield Equipment AG (SBO) jest światowym liderem w produkcji wysokoprecyzyjnych elementów do obsługi pól naftowych?

Od ponad 130 lat Schoeller-Bleckmann opracowuje technologie i realizuje obróbkę części ze stali specjalnej wysokiej jakości. Dzisiaj międzynarodowa firma Schoeller-Bleckmann Oilfield Equipment AG skupia się głównie na produkcji niemagnetycznych komponentów żerdzi wiertniczych stosowanych przy dokonywaniu odwiertów kierunkowych („Directional Drilling“). Firma zajmuje się również produkcją silników wiertniczych wysokiej mocy, narzędzi wiertniczych dla przemysłu naftowego oraz gazowego i oferuje swoim klientom pełną obsługę w zakresie napraw i konserwacji sprzętu.

Wzrost światowego zapotrzebowania na wydobycie ropy naftowej i gazu ziemnego przyczynia się do intensyfikacji prac wiertniczych. Równocześnie odnotowuje się spadek wydobycia z istniejących złóż ropy i gazu, a poszukiwanie nowych źródeł jest coraz bardziej kosztowne pod względem technologicznym. Wymaga to zwiększonego stosowania takich wysokoprecyzyjnych komponentów jakie są oferowane przez firmę SBO, co sprawia, że wyjątkowa pozycja rynkowa Schoeller-Bleckmann Oilfield Equipment AG również w przyszłości pozostanie niezachwiana.

Spółki operacyjne SBO są obecne na całym świecie we wszystkich znaczących centrach przemysłowych zajmujących się obsługą pól naftowych .
Drukuj