Nastavení cookies

Zde můžete vidět a upravovat nastavení souborů cookies různých nástrojů používaných na www.advantageaustria.org a souvisejících subdoménách.


Uložit nastavení
Advantage Austria Zobrazit navigační panel

Automobilové úspěchy z Rakouska

MAGNA STEYR je celosvětově vedoucím, značkově nezávislým inženýrským a výrobním partnerem výrobců automobilů. Tato společnost píše automobilovou historii již více než 100 let.

K dnešnímu dni bylo v Grazu vyrobeno více než 2,5 milionu vozidel. Legendární Mercedes-Benz třídy G se zde vyrábí již 30 let. Největší podíl na tomto úspěchu nesou zvláštní terénní schopnosti vozidel, při současně vynikajících jízdních vlastnostech na silnici.

Do aktuální výrobní palety patří hliníkové karoserie pro Mercedes-Benz SLS s křídlově vyklápěnými dveřmi, jakož i SLS Roadster. Také francouzské sportovní coupé Peugeot RCZ je od roku 2010 „Made in Austria“ a sjíždí z výrobní linky v Grazu.

Úspěšný model BMW X3 byl v srpnu 2010 vystřídán MINI Countryman. V příštím roce přibude další model z MINI rodiny a to MINI Paceman. Flexibilita a vysoké kvalitativní standardy dělají  MAGNA STEYR celosvětovou jedničkou v oblasti zakázkové výroby.

Vedle inženýrství a výroby vozidel nabízí MAGNA STEYR také inovativní střešní a tankovací systémy. Za těmito úspěchy stojí 10200 zaměstnanců v 37 pobočkách na 3 kontinentech.
Tisk
©©ADVANTAGE AUSTRIA