تنظیمات کوکی

در اینجا شما می‎توانید تنظیمات کوکی برای ابزارهای مختلف مورد استفاده در www.advantageaustria.org و زیر دامنه‎های مرتبط را مشاهده و تغییر دهید.


ذخیره تنظیمات
Advantage Austria نمایش فهرست

پیشرفت های اتریش در زمینه خودروسازی

شرکت مهندسی و تولیدی ماگنا اشتایریکی از پیشگامان عرصه خودروسازی در جهان است که مستقل از برند خاصی بیش از 100 سال است که در این زمینه مشغول به فعالیت می باشد.

تا کنون در کارخانه واقع در شهر گراتس بیش از 2.5 میلیون خودرو تولید شده است. خودروی افسانه ای مرسدس بنز کلاس G بیش از 30 سال است که توسط این شرکت تولید می شود. موفقیت چشمگیر این خودرو مدیون توانایی های بی نظیری همچون عبور از مناطق صعب العبور و در عین حال دارا بودن ویژگی های عالی برای رانندگی در شهر است.

در حال حاضر تولیدات این شرکت شامل ساخت بدنه آلومینیومی برای مرسدس بنز SLS با درب بال پرنده ای (Flügeltürer) و همچنین SLS Roadster   می شود. به علاوه خودروی فرانسوی پژو مدل اسپورت کوپه RCZ نیز از سال 2010، „Made in Austria“ است و در گراتس تولید می شود.

خودروی MINI مدل Countryman در اوت سال 2010 جایگزین مدل موفق X3 خودروی BMW شد. در سال آینده نیز با ورود خودروی
MINI Paceman یک مدل دیگر از خانواده خودروهای MINI به تولیدات شرکت افزوده خواهد شد. انعطاف پذیری و داشتن بالاترین استاندارد های کیفیت در ساخت،
MAGNA STEYR
را به مقام اول جهان در بین شرکت های خودروسازی قراردادی رسانده است.

در کنار مهندسی و تولید وسائط نقلیه، شرکت ماگنا اشتایرهمچنین تولیدات نوآورانه ای در زمینه سیستم های پوشش بام و مخزن سازی ارائه می دهد. در پس این موفقیت ها، 10200 کارمند در 37 کارخانه در 3 قاره جهان مشغول به فعالیت هستند.
چاپ
©©ADVANTAGE AUSTRIA