Ustawienia plików cookie

Tutaj mogą Państwo podejrzeć i zmienić ustawienia plików cookie różnych narzędzi, które używane są na www.advantageaustria.com i jej poddomenach.


Zapisz ustawienia
Advantage Austria Pokaż nawigację

Austriacki sukces w branży motoryzacyjnej

Spółka MAGNA STEYR należy do światowych liderów w projektowaniu i tworzeniu rozwiązań dla producentów w branży motoryzacyjnej. Firma odnosi sukcesy w tej dziedzinie już od ponad stu lat.

Do dziś w Grazu w Austrii wytworzono ponad 2,5 mln pojazdów, a legendarny Mercedes-Benz klasy G jest produkowany tutaj od ponad 30 lat. Swój sukces firma zawdzięcza koncentracji na rozwoju szczególnych cech pojazdów terenowych przy równoczesnym zachowaniu doskonałych właściwości jazdy na drodze.

Aktualnie zakres produkcji obejmuje również karoserię aluminiową do skrzydeł drzwi modeli Mercedes-Benz SLS i SLS Roadster. Także francuski Peugeot RCZ sport coupé od 2010 roku jest „Made in Austria” i produkowany jest w fabryce w Grazu.

W miejsce popularnego modelu BMW X3 rozpoczęto w sierpniu 2010 roku produkcję MINI Countryman. Rok później podjęto produkcję MINI Paceman z rodziny MINI. Elastyczność i najwyższa jakość sprawiają, że MAGNA STEYR jest dzisiaj światowym numerem 1 w sektorze produkcji na zamówienie.

Oprócz projektowania i produkcji pojazdów firma oferuje również innowacyjne systemy dachowe i systemy tankowania. Spółka realizuje zlecenia, zatrudniając 10 200 pracowników w 37 lokalizacjach na 3 kontynentach.
Ostatnia aktualizacja dn.:
2018.05.09
Drukuj
©©ADVANTAGE AUSTRIA