Nastavenia súborov cookies

Tu môžete nahliadnuť do nastavení alebo zmeniť nastavenia súborov cookies pre rôzne nástroje, ktoré sa používajú na www.advantageaustria.org a príslušných subdoménach.


Uložiť nastavenia
Advantage Austria Zobraziť navigačný panel

Automobilové úspechy z Rakúska

MAGNA STEYR je inžiniersky a výrobný partner pre výrobcov automobilov, zastáva vedúcu pozíciu v rámci celého sveta a je nezávislý na značke. Podnik píše automobilovú históriu už viac ako 100 rokov.

Do dnešného dňa bolo v lokalite Graz vyrobených viac ako 2,5 mil. automobilov. Legendárna kategória G značky Mercedes-Benz sa vyrába už viac ako 30 rokov. Tento úspech zaručujú mimoriadne terénne schopnosti vozidla pri súčasnom zachovaní vynikajúcich jazdných vlastností na ceste.

K aktuálnej výrobnej palete patrí tiež hliníková karoséria pre Mercedes-Benz SLS s krídlovými dverami ako aj SLS Roadster. Francúzske športové kupé Peugeot RCZ je od roku 2010 rovnako „Made in Austria“ a vychádza z výrobného pásu v Grazi.

Úspešný model BMW X3 bol v auguste 2010 nahradený modelom MINI Countryman. V nasledujúcom roku k nemu pribudne vďaka modelu MINI Paceman ďalší model z MINI rodiny. Flexibilita a maximálne kvalitatívne štandardy robia z firmy  MAGNA STEYR svetovú 1 v oblasti zákazkovej výroby.

Okrem inžinierstva a výroby automobilov ponúka spoločnosť MAGNA STEYR tiež inovatívne strešné a cisternové systémy. Za týmito výkonmi stojí 10 200 zamestnancov v 37 lokalitách na 3 kontinentoch.
tlač
©©ADVANTAGE AUSTRIA