Çerez ayarları

Burada, www.advantageaustria.org sayfasında ve onun alt alan adlarında kullanılan çeşitli araçların çerez ayarlarını inceleyebilir ya da değiştirebilirsiniz.


Ayarları kaydet
Advantage Austria Gezinme çubuğunu göster

Avusturya'dan otomobil başarı hikayeleri

Markalardan bağımsız bir şekilde, otomobil üreticilerinin mühendislik ve üretim ortağı olarak faaliyet gösteren MAGNA STEYR, bu alanda dünya çapında bir lider kuruluştur. Şirket, 100 yıldan uzun bir süredir otomobil tarihi yazmaktadır.

Graz tesislerinde bugüne kadar 2,5 milyondan fazla taşıt imal edilmiştir. Efsanevi Mercedes-Benz G sınıfı 30 yılı aşkın süredir üretilmektedir. Bu başarıya en büyük katkıyı, taşıtların arazide gösterdikleri becerilerinin yanı sıra, yolda sahip oldukları mükemmel sürüş özellikleri sağlamaktadır.

Martı kanat Mercedes-Benz SLS'in alüminyum kaportası ve SLS Roadster da şirketin güncel ürün yelpazesine dahildir. Fransız spor coupe'si Peugeot RCZ, 2010 Mart'ından beri "Made in Austria" işaretini taşımakta ve Graz'daki üretim bantlarında imal edilmektedir.

Başarılı model BMW X3’ün yerini 2010 Ağustos'unda Mini Countryman almıştır. Gelecek yıl, Mini Paceman ile Mini ailesinin diğer bir modeli de ürün gamına katılacaktır. Esneklik ve en yüksek kalite standartları gibi nitelikler, MAGNA STEYR'ı sipariş üretimi alanında dünya çapında 1 numara yapmaktadır.

Mühendislik ve taşıt üretiminin yanı sıra MAGNA STEYR , yenilikçi çatı ve tank sistemleri de sunmaktadır. Bu performansın arkasında 3 kıtaya dağılmış 37 tesiste çalışan 10.200 personel bulunmaktadır.
Yazdır
©©ADVANTAGE AUSTRIA