Налаштування кукі-файлів

Тут ви можете переглянути і, у разі необхідності, змінити налаштування кукі-файлів різних інструментів, які використовуються на сайті www.advantageaustria.org та його субдоменах.


Зберегти налаштування
Advantage Austria Показати навігацію

Своїм успіхом автомобілі завдячують Австрії

Компанія MAGNA STEYR — всесвітній лідер інженерних розробок і виробництва автомобілів різних марок. Вона має вже понад 100 років досвіду в автомобілебудуванні.

На сьогодні виробничим підрозділом компанії в місті Грац вже виготовлено понад 2,5 мільйона автомобілів. Легендарний Mercedes-Benz G-класу випускається тут вже понад 30 років. Основною складовою такого успіху стали його надзвичайні властивості як позашляховика в поєднанні з видатними ходовими якостями на дорогах з твердим покриттям.

У сучасному асортименті продукції компанії — алюмінієвий кузов для Mercedes-Benz SLS «крило чайки» і для SLS Roadster. Починаючи з 2010 року, французьке спортивне купе Peugeot RCZ також має позначку «Зроблено в Австрії», бо сходить з конвеєру в Граці.

На зміну популярній моделі BMW X3 у серпні 2010 року прийшов кросовер MINI Countryman. У наступному році сім'я MINI поповниться ще однією моделлю — MINI Paceman. Гнучкість і найвищі стандарти якості допомогли компанії MAGNA STEYR стати номером 1 у світі серед виробників на замовлення.

Окрім інженерних розробок і випуску автомобілів компанія MAGNA STEYR також пропонує інноваційні системи для даху автомобілів та паливні системи. У виготовленні цієї продукції зайняті 10 200 співробітників 37 виробничих підрозділів на трьох континентах світу.
Роздрукувати
©©ADVANTAGE AUSTRIA