تنظیمات کوکی

در اینجا شما می‎توانید تنظیمات کوکی برای ابزارهای مختلف مورد استفاده در www.advantageaustria.org و زیر دامنه‎های مرتبط را مشاهده و تغییر دهید.


ذخیره تنظیمات
Advantage Austria نمایش فهرست

بانک اتریشی هزینه های سرمایه­گذاری­ در ایران را تامین می کند

در حال حاضر Oberbank تنها بانک اتریشی است که با بیش از 10 بانک ایرانی روابط تجاری مستقیم دارد.

بدین ترتیب، بانک های ایرانی قادر خواهند بود به مشتریان خود خدماتی از جمله گردش آسان پول و انتقال مستقیم اعتبارات بین ایران و اتریش را عرضه نمایند. با آغاز ماه مارس 2017، اوبربانک و استاندار اتریش علیا، 25 تن از مدیر عاملین شرکت­های مهم تولیدی از اتریش را جهت انجام سفری به ایران دعوت نمودند تا از نزدیک شاهد فرصت­ها و امکانات عالی این کشور باشند. پروژه­های متعددی پیش از این مورد بحث قرار گرفته بودند.

همچنین اوبربانک - به عنوان اولین بانک اروپایی - توافقنامه­ای مبنی بر تأمین مالی وام­های دوسال به بالا را با بانک مرکزی ایران به امضا رسانید. چنانچه شرایط خاصی فراهم آید، این طرح ها توسط OeKB (کنترل بانک اتریش) نیز حمایت خواهند شد. بدین ترتیب، افزایش سرمایه گذاری­های مستقیم و نیز رشد معاملات، دور از انتظار نخواهند بود.    

Oberbank AG در سال 1869 تأسیس شده و یک بانک منطقه­ای مستقل و پویا در قلب اروپا، با دفتر مرکزی در شهر لینتز است. بانک اتریش علیا دارای 5 شعبه در کشورهای اروپایی است: اتریش، آلمان، جمهوری چک، مجارستان و اسلواکی. 

چاپ
©©ADVANTAGE AUSTRIA