Çerez ayarları

Burada, www.advantageaustria.org sayfasında ve onun alt alan adlarında kullanılan çeşitli araçların çerez ayarlarını inceleyebilir ya da değiştirebilirsiniz.


Ayarları kaydet
Advantage Austria Gezinme çubuğunu göster

GENEL BAKIŞ

Avusturyalı banka ve sigortacılar için hem yurtiçindeki hem de yurt dışındaki müşterileri, her zaman birinci sırada geliyor. Sayısız iştirake sahip olan Avusturya banka endüstrisi, sahip olduğu geniş ağ sayesinde, Doğu Avrupa'daki birçok ülkede etkisini gösteriyor. Buradaki dijitalleştirme çözümleri için müşterilerle sıkı işbirlikleri yürütülüyor.

Araç sigortasını birkaç dakika içerisinde yatırabileceğiniz bir otomasyon sistemi mi arıyorsunuz? SMS ile bir seyahat sigortası almaya ne dersiniz? Peki, bir sonraki yolculuğunuzdan önce kişisel bir sigorta danışmanlık hizmetinden faydalanmak? Hiç sorun değil: Siz de hemen şimdi yenilikçi ve köklü Avusturyalı sigorta sisteminin sunduğu avantajlardan faydalanmaya başlayabilirsiniz. Bu hizmetlerin sadece Doğu Avrupa'da değil, tüm dünyada sunulduğunu hatırlatmak isteriz.

Gelenek ve sağlamlık

Avusturya'daki sigortalar ve bankalar geleneksel olarak büyümüştür ve yapılandırılmıştır. Avusturya'daki banka peyzajı, bölgesel kredi kurumları ve eyalet bankaları özelliğine sahiptir. Avusturya'daki sigortalar, uzun bir geçmişe ve insan, hayvan ve mülk güvencesi ile bakım ile varlık oluşturmada büyük bir deneyime sahipler.

Mevduatları toplamak ve krediler vermek, Avusturya'nın bankalarının ana faaliyetlerinin arasında bulunmaktadır. Kredi ekonomisi, böylece en son mali krizde de stabilizatör görevini üstlenmiştir.

Avusturyalı sigorta şirketlerinin ürünleri, ev ve taşınır alanlarına bölünmektedir, yaşlılıkta güvenlik ve emeklilikler ile ilgili sigortalar ve sağlığı ve bakımı sağlayan ürünler.

Farklı Avusturyalı sigortalarının taşıyıcıları, devletin denetimi altında bulunan sigortacılardır, bunlar, sağlık ve bakım sigortası alanında bölge ve işletme sağlık sigortalarıdır.

Birçok pazarda güvenlik

Orta ve Doğu Avrupa ülkeleri, yaşam standardı ve yaşam kalitesi konusunda iyi bir yolda bulunmaktadırlar. Bu, finans ve sigorta alanından güvenilir hizmetlere olan talebin de arttığı anlamına gelmektedir. Yenilikçi servis hizmetleri ve seçenekler talep görmektedir ve Avusturya'nın bankalar ve sigortalar branşının şirketleri bunu sunabilmektedirler. Çok sayıda Avusturyalı şirketler, uzun süredir bu bölgede faaliyettedir ve pazarları ve müşteri ihtiyaçları iyi bilmektedir.

İnsanlar için yenilikler

Ürün ve servis dijitalleşme, belirleyici bir başarı faktörüdür Ancak özellikle odak noktasının insan olduğu sigorta ve banka branşında klasik satış yolları ve dijital yenilik arasında iyi bir denge önemlidir. 

"FinTech" ve "InsurTech" kelimeleri altıda banka ve sigorta sanayisinde genişleyen çok sayıda gelişmeler birleştirilmektedir. Bunların arasında çoklu bankacılık yaklaşımı gibi banka ve sigorta müşterilinin günlük yaşamını belirleyen dijital iletişim sistemleri de bulunmaktadır. Basit sigorta ürünleri örn. halihazırda günümüzde büyük oranda internetteki tavsiye sistemleri üzerinden gerçekleştirilmektedir.

Bu branşın geleneksel şirketleri, kendilerini yüksek yenilik hızına ve yeni teknolojilere ilişkin devrimci potansiyele göre ayarlamak zorundalar. Banka müşterileri, modern seçeneklerden faydalanmaktadırlar, örn. dijital ödeme alanında veya cep bankacılığı platformları vasıtasıyla ve aynı zamanda kişisel danışmanlık hizmetindeki yüksek kalitede. Burada, bankacılık kolay ve güvenli olmalıdır. Bu da geleneksel bankaların ana yeteneğidir, çünkü onlar yetenekli danışmanlık hizmeti, uzun vadeli ilişkiler ve ciddiyet sunmaktadırlar. Ve sigortalar için günümüzde müşterilerin ihtiyaçlarını ve arzularını fark etmek her zamandan daha gereklidir.

Sorumluluk üstlenme

Finans ve sigorta sanayisi, ekonomi ve toplum için birçok düzeyde katkıda bulunmaktadır.

  • müşterileriniz için hizmet sağlayıcı olarak
  • iktisat için şirket olarak
  • toplum için Corporate Citizen olarak

Avusturyalı bankalar ve sigortalar, bu sorumluluğu üstlenip böylece en değerli varlıklarından birini elde ediyorlar: Müşterilerinin güvenini.

Yazdır
©©ADVANTAGE AUSTRIA