Ustawienia plików cookie

Tutaj mogą Państwo podejrzeć i zmienić ustawienia plików cookie różnych narzędzi, które używane są na www.advantageaustria.com i jej poddomenach.


Zapisz ustawienia
Advantage Austria Pokaż nawigację

Skuteczny eksport wiedzy na Środkowy Wschód

Austriacka Wyższa Szkoła Zawodowa eksportuje swoją wiedzę i umiejętności na Środkowy Wschód, do Chin, Wietnamu, Azerbejdżanu, Bułgarii i na Ukrainę.

Szkoła IMC Fachhochschule Krems z sukcesem zainicjowała powstanie modelu pierwszego uniwersytetu o standardzie arabsko-europejskim na Środkowym Wschodzie i realizuje tym samym prototypowy projekt edukacyjny. W 2009 roku uczelnia otrzymała dodatkowe środki na budowę uczelni University of Buraimi, dzięki czemu mogła pokonać pięciu innych kontrkandydatów w starcie do realizacji projektu. IMC FH Krems specjalizuje się w projektowaniu infrastruktury, wdrażaniu procesów i doradztwie w zakresie zarządzania.

Uniwersytet University of Buraimi na północy Omanu posiadający wartość projektową 40 mln euro stanowi najbardziej spektakularny przykład eksportu w branży edukacyjnej w Austrii. Zgodnie z założeniem, po ukończeniu całości projektu w Buraimi kształcić się będzie ok. 10 000 studentów na kierunkach inżynieria, nauki o zdrowiu i ekonomia.
Drukuj
©©ADVANTAGE AUSTRIA