Nastavenia súborov cookies

Tu môžete nahliadnuť do nastavení alebo zmeniť nastavenia súborov cookies pre rôzne nástroje, ktoré sa používajú na www.advantageaustria.org a príslušných subdoménach.


Uložiť nastavenia
Advantage Austria Zobraziť navigačný panel

Úspešný vývoz vzdelania na Stredný východ

Vysoká odborná škola z Rakúska vyváža svoje vedomosti a znalosti na Stredný východ, do Číny, Vietnamu, Azerbajdžanu, Bulharska a na Ukrajinu.

IMC Fachhochschule Krems úspešne iniciovala prvý arabsko-európsky univerzitný model na Strednom východe a zrealizovala tak ukážkový projekt na poli vývozu vzdelania. V roku 2009 vyhrala táto vysoká škola konkurz na výstavbu univerzity v meste al-Burajmi (University of Buraimi), čím sa jej podarilo poraziť ďalších piatich spoluuchádzačov. IMC FH Krems je poverená plánovaním infraštruktúry, implementáciou procesov a poradenstvom v oblasti manažmentu.

Univerzita v al-Burajmi na severe Ománu je s celkovým objemom 40 mil. eur najväčším rakúskym projektom exportu vzdelania. Predpokladá sa, že v konečnej fáze bude v al-Burajmi študovať v odboroch inžiniering, zdravotníctvo a ekonomické vedy približne 10.000 študentov.
tlač
©©ADVANTAGE AUSTRIA