Çerez ayarları

Burada, www.advantageaustria.org sayfasında ve onun alt alan adlarında kullanılan çeşitli araçların çerez ayarlarını inceleyebilir ya da değiştirebilirsiniz.


Ayarları kaydet
Advantage Austria Gezinme çubuğunu göster

Orta Doğu'ya başarılı eğitim ihracatı

Avusturya'lı bir Meslek Yüksek Okulu, sahip olduğu bilgi ve yetenekten Orta Doğu'ya, Çin'e, Vietnam'a, Azerbaycan'a, Bulgaristan'a ve Ukrayna'ya eğitim ihracatı yaparak da yararlanmaktadır.

IMC Fachhochschule Krems ilk Arap-Avrupa Üniversite modelini Orta Doğu'da hayata geçirmiş ve böylece örnek teşkil edebilecek bir projeyi gerçekleştirmiş bulunmaktadır. 2009 yılında University of Buraimi oluşturma ihalesini elde edip, 5 büyük rakibinin önüne geçmeyi başarmıştır. Bu bağlamda IMC FH Krems, altyapı planlama, proses gerçekleştirme ve yönetim danışmanlığı görevlerini icra etmiştir.

Oman'ın kuzeyindeki University of Buraimi, 40 milyon Euro tutarındaki toplam iş hacmi ile Avusturya'nın en büyük eğitim ihracatıdır. Proje tamamlandıktan sonra Buaimi'de yaklaşık 10.000 öğrenci, mühendislik, sağlık ve ekonomi bilim dallarında eğitim görecektir.
Yazdır
©©ADVANTAGE AUSTRIA