Налаштування кукі-файлів

Тут ви можете переглянути і, у разі необхідності, змінити налаштування кукі-файлів різних інструментів, які використовуються на сайті www.advantageaustria.org та його субдоменах.


Зберегти налаштування
Advantage Austria Показати навігацію

Успішний експорт освіти на схід

Вища спеціальна школа з Австрії експортує свої знання та вміння на Середній Схід, в Китай, В’єтнам, Азербайджан, Болгарію і Україну.

Перша арабсько-європейська модель університету для Середнього Сходу була запропонована школою IMC Fachhochschule Krems , яка з великим успіхом реалізовує цей проект. У 2009 році школа отримала кошти на розбудову університету Бураймі, обійшовши в перегонах п'ятьох серйозних конкурентів. Школа IMC FH Krems має великий досвід у сфері планування інфраструктури, впровадження процесів і менеджмент-консалтингу.

Університет Бураймі на півночі Оману став найбільшим експортним продуктом освіти, загальна вартість якого склала 40 мільйонів євро. Після повного введення в експлуатацію в університеті Бураймі навчатимуться приблизно 10 000 студентів, які будуть вивчати інженерну справу, медицину та економіку.
Роздрукувати
©©ADVANTAGE AUSTRIA