Nastavení cookies

Zde můžete vidět a upravovat nastavení souborů cookies různých nástrojů používaných na www.advantageaustria.org a souvisejících subdoménách.


Uložit nastavení
Advantage Austria Zobrazit navigační panel

Mezinárodní vzdělávací partner pro firmy

WIFI - Institut pro podporu hospodářství je v Rakousku největším poskytovatelem odborného vzdělávání a dalšího doškolování. WIFI International exportuje své know-how od roku 1991 také do světa.

S úspěchy rakouského hospodářství ve státech střední, východní a jihovýchodní Evropy nastartoval WIFI International vzdělávací expanzi par excellance. V současnosti má již zahraniční pobočky v Albánii, Bosně a Hercegovině, Bulharsku, Chorvatsku, Polsku, Rumunsku, Srbsku, Maďarsku, Slovensku, České Republice a Turecku.

Stále více firem sází na vzdělávací partnery s mezinárodní působností, kteří se starají o své zahraniční pobočky. Pouze společnosti s nejlépe kvalifikovanými spolupracovnicemi a spolupracovníky jsou dlouhodobě konkurenceschopné. WIFI International nabízí právě tyto vzdělávací a doškolovací programy, zakládající se na rakouských vzdělávacích standardech, přímo v místě působení firmy.

Hospodářská oblast, kterou WIFI International pokrývá, zahrnuje více než 180 milionů obyvatel. Tím patří WIFI International k mezinárodně nejúspěšnějším poskytovatelům vzdělávacích služeb Rakouska.
Tisk
©©ADVANTAGE AUSTRIA