تنظیمات کوکی

در اینجا شما می‎توانید تنظیمات کوکی برای ابزارهای مختلف مورد استفاده در www.advantageaustria.org و زیر دامنه‎های مرتبط را مشاهده و تغییر دهید.


ذخیره تنظیمات
Advantage Austria نمایش فهرست

شریک بین المللی آموزش برای موسسات تجاری

موسسه توسعه اقتصادی WIFI بزرگ ترین ارائه کننده آموزش و تحصیلات تکمیلی مرتبط با مشاغل در اتریش است. این شرکت از سال 1991 با عنوان WIFI International دانش خود را به خارج از این کشور نیز صادر می کند.

همزمان با موفقیت های اقتصادی اتریش در بین کشورهای عضو CEE/SEE،  
WIFI International توسعه مثال زدنی را در گسترش آموزش آغاز نمود. به علاوه این شرکت شعبی هم در کشورهای آلبانی، بوسنی هرزگوین، بلغارستان، کرواسی، لهستان، رمانی، صربستان، مجارستان، اسلواکی، جمهوری چک و ترکیه دارد.

همواره شرکت های بیشتری به عنوان شرکای آموزشی به این شرکت می پیوندند. شرکت هایی که در سطح بین المللی به دنبال موقعیت های تجاری می گردند. زیرا تنها شرکت های تجاری با کارمندان کارآمد در طولانی مدت قابلیت رقابت را خواهند داشت. WIFI International آموزش و تحصیلات تکمیلی را دقیقا بر اساس استانداردهای اتریش ارائه می کند. 

حوزه اقتصادی تحت پوشش WIFI International جمعیتی بالغ بر 180 میلیون نفر را دربرمی گیرد. از این رو این شرکت یکی از موفق ترین شرکت های آموزشی بین الملی در اتریش محسوب می شود.
چاپ
©©ADVANTAGE AUSTRIA