Ustawienia plików cookie

Tutaj mogą Państwo podejrzeć i zmienić ustawienia plików cookie różnych narzędzi, które używane są na www.advantageaustria.com i jej poddomenach.


Zapisz ustawienia
Advantage Austria Pokaż nawigację

Międzynarodowy partner szkoleniowy dla przedsiębiorstw

Instytut Promocji Gospodarczej WIFI jest największym dostawcą usług w zakresie szkolenia i doskonalenia zawodowego w Austrii. WIFI International, działając pod tą nazwą od 1991 roku, eksportuje swoją wiedzę i doświadczenie również za granicę.

Dzięki wynikom gospodarczym, jakie Austria osiągnęła w krajach Europy Środkowo-Wschodniej i Południowo-Wschodniej, firma WIFI International mogła rozpocząć podbój rynku usług szkoleniowych w pełnym zakresie. Dziś spółka posiada oddziały zagraniczne w Albanii, Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Polsce, Rumunii, Serbii, na Węgrzech, Słowacji, w Czechach i w Turcji.

Coraz więcej firm stawia na współpracę z partnerem szkoleniowym, który działa za granicą i oferuje obsługę ich zagranicznych placówek, bowiem jedynie przedsiębiorstwa posiadające najlepiej wykwalifikowaną kadrę pracowników pozostają dłużej konkurencyjne na rynku. WIFI International oferuje właśnie takie szkolenia i dokształcanie zawodowe na miejscu w oparciu o austriackie standardy edukacyjne.

WIFI International obejmuje swoją działalnością obszar zamieszkany przez ponad 180 milionów mieszkańców, co czyni tę spółkę najskuteczniejszym austriackim dostawcą usług edukacyjnych za granicą.
Drukuj
©©ADVANTAGE AUSTRIA