Çerez ayarları

Burada, www.advantageaustria.org sayfasında ve onun alt alan adlarında kullanılan çeşitli araçların çerez ayarlarını inceleyebilir ya da değiştirebilirsiniz.


Ayarları kaydet
Advantage Austria Gezinme çubuğunu göster

Firmalar için Uluslararası Eğitim Ortaklığı

Ekonomi destekleme enstitüsü WIFI Avusturya‘nın mesleki eğitim ve destek konusunda en büyük tedarikçisidir. Firma 1991 yılından itibaren WIFI International adı altında kendi know-how bilgisini uluslararası düzeye taşımıştır.

WIFI International Avusturya ekonomisinde edindiği başarılar ile CEE/SEE ülkelerinde eğitim gelişimini başlatmıştır. Bu arada Arnavutluk, Bosna Hersek, Bulgaristan, Hırvatistan, Polonya, Romanya, Sırbistan, Macaristan, Slovakya, Çek Cumhuriyeti ve Türkiye‘de yurtdışı şubeleri bulunmaktadır.

Sürekli daha fazla firma uluslararası piyasada hareket eden ve kendi dış temsilcilikleri ile ilgilenen eğitim partneri aramaktadır. Sadece kalifiye eleman ile çalışan firmalar uzun vadeli olarak rekabete dayanabilirler. WIFI International eğitim ve destekleme konusunda, Avusturya eğitim standartları ölçülerinde, kendi ülkelerinde müşterilerine hizmet sunmaktadır.

WIFI International firmasının ekonomik faaliyet alanı 180 milyon nüfusu kapsamaktadır. Bu sayede WIFI International Avusturya‘nın en başarılı eğitim kurumu sayılmaktadır.
Yazdır
©©ADVANTAGE AUSTRIA