Налаштування кукі-файлів

Тут ви можете переглянути і, у разі необхідності, змінити налаштування кукі-файлів різних інструментів, які використовуються на сайті www.advantageaustria.org та його субдоменах.


Зберегти налаштування
Advantage Austria Показати навігацію

Міжнародний партнер в галузі освіти

Австрійський Інститут сприяння економіці WIFI — найбільший в країні заклад, який пропонує свої послуги в галузі професійної підготовки та підвищення кваліфікації. Після утворення в 1991 році міжнародної компанії WIFI International інститут почав експортувати свої новітні технології за кордон.

Успіх австрійської економіки в країнах Центральної, Східної і Південної Європи став для WIFI International головним поштовхом до початку експансії в освітній галузі. Наразі компанія має зарубіжні представництва в Албанії, Боснії та Герцеговині, Болгарії, Хорватії, Польщі, Румунії, Сербії, Угорщині, Словаччині, Чеській Республіці та Туреччині.

Усе більша кількість фірм робить свій вибір на користь тих партнерів в галузі освіти, які працюють на міжнародній арені та мають свої філії за кордоном. Вони розуміють, що запорука довгострокової конкурентоспроможності компанії — якнайвища кваліфікація її співробітників. А компанія WIFI International безпосередньо на місцях пропонує можливість професійної підготовки і підвищення кваліфікації на рівні австрійських освітніх стандартів.

Економічний простір, в якому працює WIFI International, налічує понад 180 мільйонів жителів. Таким чином, компанія WIFI International є одним із найбільш успішних постачальників міжнародних освітніх послуг з Австрії.
Роздрукувати
©©ADVANTAGE AUSTRIA