تنظیمات کوکی

در اینجا شما می‎توانید تنظیمات کوکی برای ابزارهای مختلف مورد استفاده در www.advantageaustria.org و زیر دامنه‎های مرتبط را مشاهده و تغییر دهید.


ذخیره تنظیمات
Advantage Austria نمایش فهرست

سرمایه گذاری مشترک موفق در کرمان

شرکت KPV Solar یکی از شرکت های پیشگام برق خورشیدی در اتریش است که در زمینه طراحی و ساخت ابزارهای اندازه گیری فتوولتائیک (PV) و نیروگاه های خورشیدی حرارتی (ST) فعالیت می کند.

KPV Solar نیروگاه های عظیم انرژی های تجدید پذیر را برای سرمایه گذاران بین المللی در کشورهای اتریش، ایتالیا، اسلوونی، کرواسی، صربستان، جمهوری چک، بلغارستان، اسپانیا و خاور میانه طراحی و تولید می کند. نیروگاه های KPV، بازده بالاتری نسبت به پیش بینی های کارشناسان مستقل دارند چراکه به دلیل پیوند نزدیک با شرکای اصلی خود از بهترین پانل های فتوولتائیک و کلکتور های خورشیدی حرارتی با ضمانت های عملکردی عالی استفاده می کنند.

یک سال پیش، شرکت KPV مبادرت به سرمایه گذاری مشترک موفقی با یک شریک ایرانی نمود. پس از آن، ایندو شرکت، اولین پروژه خورشیدی با توان 1.2 مگا وات را در  شهر کرمان به اجرا درآوردند که در پایان ماه مه به اتمام رسید. اجزا و قطعات این پروژه تماما ساخت اتریش بوده و کلیه عملیات برقی و عمرانی در ایران صورت گرفته است.

چاپ
©©ADVANTAGE AUSTRIA