Налаштування кукі-файлів

Тут ви можете переглянути і, у разі необхідності, змінити налаштування кукі-файлів різних інструментів, які використовуються на сайті www.advantageaustria.org та його субдоменах.


Зберегти налаштування
Advantage Austria Показати навігацію

Інновації в галузі охорони здоров’я з багатою історією

Австрійська федеральна земля Тіроль у 1951 році перегорнула нову сторінку в історії медицини, бо тут стався справжній прорив в фармакологічних дослідженнях. Колишнє підприємство Biochemie GmbH тепер відоме у всьому світі під назвою Sandoz.

У замріяному селі Кундль, де тоді знаходилась Biochemie GmbH, дослідники відкрили і почали виробляти перший кислотостійкий пеніцилін. Це дійсно був поворотний момент у науці. Відтоді пеніцилін можна виготовляти в формі пігулок.

Сьогодні компанія Sandoz розробляє і виробляє препарати-генерики і безпатентні препарати, а також широкий спектр фармацевтичних і біотехнологічних діючих речовин. Підприємство відноситься до найбільших в світі виробників антибіотиків і є піонером в сфері розробок препаратів-біоаналогів. Кундль став місцем основного виробництва і дослідницьких розробок концерну, завод виготовляє майже 140 мільйонів упаковок ліків щороку.
Роздрукувати
©©ADVANTAGE AUSTRIA