Nastavení cookies

Zde můžete vidět a upravovat nastavení souborů cookies různých nástrojů používaných na www.advantageaustria.org a souvisejících subdoménách.


Uložit nastavení
Advantage Austria Zobrazit navigační panel

Z Rakouska a Blízkého východu do celého světa

Úspěšná historie společnosti Unger Steel Group se začíná psát v roce 1952. Dnes je tento rodinný podnik evropskou jedničkou v oblasti ocelářského stavebnictví.

  
Unger Steel Group patří k mezinárodně nejúspěšnějším průmyslovým podnikům v oblasti výkonného stavebnictví. Základní kompetenci společnosti tvoří konstruktivní, jakož i architektonické ocelové konstrukce, generální dodavatel realizací objektů na klíč a také rozvoj projektů v oblasti nemovitostí. Jako specialista a generalista nerealizuje Unger pouze své vlastní projekty, ale realizuje i cizí projekty a vize renomovaných mezinárodních architektů. Společnost je známá dodržováním termínů, kvalitou a řešením problémů vzniklých při realizaci projektů.

Ocelové konstrukce jsou vyráběny na dvou výrobních místech v Rakousku a Sharjahu (Spojené arabské emiráty). S celkovou kapacitou 70 000 tun je 1200 spolupracovníků ve 20 pobočkách skupiny Unger ve střední a východní Evropě, jakož i na Blízkém východě schopno zrealizovat širokou paletu projektů ve vysoké kvalitě a během nejkratší možné doby.
Tisk
©©ADVANTAGE AUSTRIA