Ustawienia plików cookie

Tutaj mogą Państwo podejrzeć i zmienić ustawienia plików cookie różnych narzędzi, które używane są na www.advantageaustria.com i jej poddomenach.


Zapisz ustawienia
Advantage Austria Pokaż nawigację

Od Austrii i Bliskiego Wschodu po cały świat

Historia sukcesu firmy Unger Steel Group rozpoczęła się w 1952 roku. Dzisiaj to austriackie przedsiębiorstwo rodzinne jest numerem jeden w Europie w sektorze konstrukcji stalowych.

Ponadto Unger Steel Group należy do zakładów przemysłowych odnoszących największe sukcesy międzynarodowe w zakresie wykonawstwa budowlanego. Firma specjalizuje się w budownictwie stalowym, realizuje jako generalny wykonawca obiekty pod klucz oraz opracowuje projekty w sektorze nieruchomości. Jako specjalista i wykonawca Unger realizuje nie tylko swoje własne projekty, lecz także projekty obce i wizje renomowanych międzynarodowych architektów. Firma znana jest z rzetelności w dotrzymywaniu terminów oraz wysokiej jakości pracy, a takż otwartości na znajdowanie rozwiązań w trakcie realizacji projektu.

Firma produkuje konstrukcje stalowe w dwóch zakładach produkcyjnych w Austrii i Szardży (Zjednoczone Emiraty Arabskie). Przy łącznej wydajności 70 000 ton rocznie 1 200 pracowników w około 20 oddziałach w Europie Środkowej i Wschodniej oraz na Bliskim Wschodzie Unger Gruppe jest w stanie realizować szeroki zakres projektów zachowując przy tym wysoką jakość i krótkie terminy.
Drukuj
©©ADVANTAGE AUSTRIA