Nastavenia súborov cookies

Tu môžete nahliadnuť do nastavení alebo zmeniť nastavenia súborov cookies pre rôzne nástroje, ktoré sa používajú na www.advantageaustria.org a príslušných subdoménach.


Uložiť nastavenia
Advantage Austria Zobraziť navigačný panel

Z Rakúska a Blízkeho východu do celého sveta

Úspešné dejiny podniku Unger Steel Group sa začali písať roku 1952. Dnes je rakúsky rodinný podnik v rámci Európy jednotkou vo výstavbe oceľových konštrukcií .

Okrem toho patrí podnik Unger Steel Group k medzinárodne najúspešnejším priemyselným podnikom v oblasti výkonného stavebného priemyslu. Základné kompetencie podniku tvorí konštrukčná, ako aj architektonická oceľová konštrukcia, realizácia objektov na kľúč ako generálny podnik, a tiež vývoj projektov v oblasti Real Estate. Podnik Unger ako špecialista a generalista nerealizuje len vlastné projekty, ale aj cudzie projekty a vízie vynikajúcich medzinárodných architektov. Podnik je známy svojím dodržiavaním termínov, kvalitou a orientáciou na hľadanie riešení pri realizácii projektov.

Podnik vyrába oceľové konštrukcie v obidvoch výrobných sídlach v Rakúsku a v meste Sharjah (Spojené arabské emiráty). Vďaka celkovej kapacite 70.000 ton ročne môže 1.200 zamestnancov v približne 20 pobočkách skupiny Unger v Strednej a Východnej Európe, ako aj na Blízkom východe realizovať širokú škálu projektov – vo vysokej kvalite a v čo najkratšom čase.
tlač
©©ADVANTAGE AUSTRIA