Çerez ayarları

Burada, www.advantageaustria.org sayfasında ve onun alt alan adlarında kullanılan çeşitli araçların çerez ayarlarını inceleyebilir ya da değiştirebilirsiniz.


Ayarları kaydet
Advantage Austria Gezinme çubuğunu göster

Avusturya ve Yakın Doğu’dan tüm Dünyaya ihracat

Unger Steel Group’un başarı hikâyesi 1952‘de başlamıştır. Avusturyalı aile şirketi günümüzde çelik konusunda Avrupa lideri konumuna gelmiştir.

Bunun dışında Unger Steel Group yapı sektöründe başarılı uluslararası bir sanayi kuruluşu haline gelmiştir. Şirketin ana faaliyet konusunu yapısal ve mimari çelik yapı, anahtar teslim menkullerin üretilmesi ve emlak konusunda proje geliştirilmesi oluşturmaktadır. Konusunda uzman ve lider olarak Unger, sadece kendi projelerini üretmekle kalmayıp uluslararası ünlü mimarların projelerinde de yer almaktadır. Firma, projelerinde teslimat tarihini tutturması, kaliteli ve çözüm odaklı çalışması ile tanınmıştır.

Avusturya ve Birleşik Arap Emirlikleri‘ndeki üretim merkezlerinde çelik konstrüksiyonlar üretmektedir. Yıllık bazda 70.000 ton toplam çelik üretimi ve 1.200 çalışanı ve yaklaşık 20 şubesi ile Unger Grubu Orta ve Doğu Avrupa‘da ve Yakın Doğuda kısa sürede ve yüksek kalitede hizmet verme kapasitesine sahiptir.
Yazdır
©©ADVANTAGE AUSTRIA