Налаштування кукі-файлів

Тут ви можете переглянути і, у разі необхідності, змінити налаштування кукі-файлів різних інструментів, які використовуються на сайті www.advantageaustria.org та його субдоменах.


Зберегти налаштування
Advantage Austria Показати навігацію

Зрошувальні системи для світового сільського господарства

Австрійське підприємство відтепер допомагає в виробництві сільськогосподарської продукції в Іраку та Лаосі.

Група компанійBauer Gruppe виникла на базі підприємства «Röhren- und Pumpenwerk Bauer» – «Завод з виготовлення труб і насосів Бауер», що було засноване в 1930 році. Основними напрямками діяльності компанії сьогодні стала організація зрошувальних систем, системи управління відходами і управління виробництвом енергії. Завдяки зрошувальним системам від лідера світового ринку із Австрії багато країн світу змогли підвищити щорічну врожайність та самозабезпечення продукцією сільськогосподарського виробництва.

Одне із найбільших замовлень в галузі зрошування група Bauer отримала в 2010 році. Міністерство водного господарства Іраку доручило підприємству виготовлення 250 великих зрошувальних установок для забезпечення водою угідь площею майже 25 000 гектарів. Лаос підвищив щорічну врожайність своїх угідь майже на 100 %, чим також завдячує зрошувальним установкам від фірми Bauer.
Роздрукувати
©©ADVANTAGE AUSTRIA