Налаштування кукі-файлів

Тут ви можете переглянути і, у разі необхідності, змінити налаштування кукі-файлів різних інструментів, які використовуються на сайті www.advantageaustria.org та його субдоменах.


Зберегти налаштування
Advantage Austria Показати навігацію

Біополімерне волокно покращує якість життя

Усе найбільш цінне, що мають омари, лангусти чи креветки, знаходиться в їх панцирі. Це хітозан ― активна речовина, яку австрійська фірма з Ленцінгу перетворює в інноваційний продукт.

Хітозан належить до біополімерів, які мають багато корисних властивостей. Він зменшує запальні процеси, має кровоспинні властивості, зв’язує важкі метали, утворює гелі і захисні плівки. До того ж ця активна речовина здатна до біологічного розпаду та абсолютно нетоксична. Після тривалих досліджень компанії Lenzing вдалося налагодити виробництво целюлозних волокон, просочених хітозаном.

Перед авторами розробки волокон TENCEL® C відчинились абсолютно нові сфери їх застосування та ринки. «Диво-волокна» зацікавили виробників багатьох галузей, від медичної до косметичної. Волокно TENCEL® C підходить для чутливої шкіри, має властивості, які сприяють загоюванню ран, перешкоджають розвитку інфекцій, використовуються в компресійних панчохах для діабетиків.
Роздрукувати
©©ADVANTAGE AUSTRIA