Налаштування кукі-файлів

Тут ви можете переглянути і, у разі необхідності, змінити налаштування кукі-файлів різних інструментів, які використовуються на сайті www.advantageaustria.org та його субдоменах.


Зберегти налаштування
Advantage Austria Показати навігацію

ХІМІЯ ТА СИНТЕТИЧНІ МАТЕРІАЛИ

Завдяки надійній репутації за найвищу якість, ця галузь має різноманітний асортимент від фарб до добрив, автомобільних та авіаційних компонентів та пластикової упаковки. Найважливіші ініціативи, як-от «розумна пластмаса», що просувають проекти на межі мехатроніки, виробництва пластмаси та дизайну, тримають Австрію попереду. Хімія та пластмаси з Австрії – Surprisingly Ingenious

   Огляд

   Кожен кубик Lego містить в собі австрійське ноу-хау, адже для виготовлення своїх пластмасових кубиків фірма Lego використовує австрійські термопластавтомати. А пасажири найбільшого у світі пасажирського літака A380 мають змогу побачити деталі фюзеляжу та крил, виготовлені в Австрії. Це лише два приклади, що свідчать про провідну позицію австрійських підприємств хімічної та полімерної галузі на міжнародному ринку; їх частка експорту становить приблизно 70 %. Чимало фірм є підприємствами з багатими традиціями, що займають провідні позиції в світі завдяки новаторським досягненням й інноваціям. Позитивний розвиток австрійської хімічної та пластмасової промисловості триває. Він став можливим завдяки чудовій кваліфікації кадрів, а також високим часткам витрат на НДДКР — у фармацевтичній галузі цей показник сягає дванадцяти відсотків!
   Роздрукувати
   ©©ADVANTAGE AUSTRIA