Налаштування кукі-файлів

Тут ви можете переглянути і, у разі необхідності, змінити налаштування кукі-файлів різних інструментів, які використовуються на сайті www.advantageaustria.org та його субдоменах.


Зберегти налаштування
Advantage Austria Показати навігацію

Хімія/Пластмаси

Завдяки надійній репутації за найвищу якість, ця галузь має різноманітний асортимент від фарб до добрив, автомобільних та авіаційних компонентів та пластикової упаковки. Найважливіші ініціативи, як-от «розумна пластмаса», що просувають проекти на межі мехатроніки, виробництва пластмаси та дизайну, тримають Австрію попереду. Хімія та пластмаси з Австрії – Surprisingly Ingenious

   Огляд

   Кожен кубик Lego містить в собі австрійське ноу-хау, адже для виготовлення своїх пластмасових кубиків фірма Lego використовує австрійські термопластавтомати. А пасажири найбільшого у світі пасажирського літака A380 мають змогу побачити деталі фюзеляжу та крил, виготовлені в Австрії. Це лише два приклади, що свідчать про провідну позицію австрійських підприємств хімічної та полімерної галузі на міжнародному ринку; їх частка експорту становить приблизно 70 %. Чимало фірм є підприємствами з багатими традиціями, що займають провідні позиції в світі завдяки новаторським досягненням й інноваціям. Позитивний розвиток австрійської хімічної та пластмасової промисловості триває. Він став можливим завдяки чудовій кваліфікації кадрів, а також високим часткам витрат на НДДКР — у фармацевтичній галузі цей показник сягає дванадцяти відсотків!
   Роздрукувати
   ©©ADVANTAGE AUSTRIA