Ustawienia plików cookie

Tutaj mogą Państwo podejrzeć i zmienić ustawienia plików cookie różnych narzędzi, które używane są na www.advantageaustria.com i jej poddomenach.


Zapisz ustawienia
Advantage Austria Pokaż nawigację

Badania i rozwój źródłem międzynarodowego sukcesu w eksporcie elektroniki

Elektroniczne układy sterowania silnika i elementy obsługi produkcji austriackiej firmy LOGICDATA tworzą historię międzynarodowego sukcesu firmy i wysuwają ją na pozycję światowego lidera w tym sektorze.

Ten specjalista w branży elektronicznej dostarcza głównym graczom międzynarodowego przemysłu meblowego innowacyjną technologię stosowaną w meblach wytwarzanych przemysłowo, służących zdrowiu i dobremu samopoczuciu korzystających z nich osób. Cała produkcja firmy kierowana jest na eksport, a głównymi nabywcami produktów  LOGICDATA są kraje Europy i USA.

LOGICDATA indywidualnie dostosowuje sterowniki i elementy obsługujące regulację wysokości w meblach biurowych, łóżkach, fotelach z masażerem i relaksacyjnych zgodnie z życzeniami klientów i trendami panującymi na rynku. W ciągu roku dostarcza je do ponad 500 tys. systemów meblowych. Dzięki prowadzeniu intensywnych badań i rozwojowi w sektorze elektroniki i mechatroniki firma LOGICDATA uważana jest dzisiaj za lidera w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań na rynku ergonomii.
Ostatnia aktualizacja dn.:
2018.05.11
Drukuj
©©ADVANTAGE AUSTRIA