Nastavenia súborov cookies

Tu môžete nahliadnuť do nastavení alebo zmeniť nastavenia súborov cookies pre rôzne nástroje, ktoré sa používajú na www.advantageaustria.org a príslušných subdoménach.


Uložiť nastavenia
Advantage Austria Zobraziť navigačný panel

cez výskum a vývoj na medzinárodného lídra v exporte elektorniky

Elektronické ovládania motorov a obslužné zariadenia rakúskeho podniku LOGICDATA slávia úspech po celom svete: vďaka nim sa stal podnik svetovým lídrom v tejto oblasti.

Špecialista na elektroniku zásobuje špičkových hráčov medzinárodného nábytkárskeho priemyslu inovatívnou technikou v priemyselne vyrábaných produktoch slúžiacim  telesnému a duševnému zdraviu človeka. Podiel vývozu spoločnosti predstavuje 100%. Hlavné odbytové trhy pre produkty spoločnosti LOGICDATA sú  Európa a USA.

Kontrolné jednotky a obslužné prvky  výškovo nastaviteľného kancelárskeho nábytku, postelí, masážnych a relaxačných kresiel sa u LOGICDATA  individuálne prispôsobujú požiadavkam zákazníka a trhu: ročne sa ich  v nábytkových systémoch využije viac než  500.000. Vďaka intenzívnej výskumnej a vývojovej činnosti v oblastiach elektroniky a mechatroniky patrí spoločnosť LOGICDATA k lídrom inovácie na ergonomickom trhu.
tlač
©©ADVANTAGE AUSTRIA