Çerez ayarları

Burada, www.advantageaustria.org sayfasında ve onun alt alan adlarında kullanılan çeşitli araçların çerez ayarlarını inceleyebilir ya da değiştirebilirsiniz.


Ayarları kaydet
Advantage Austria Gezinme çubuğunu göster

Araştırma ve geliştirme sayesinde uluslararası elektronik ihracat devliğine

Avusturyalı LOGIDATA firması elektronik motor kontrolü ve kumanda elemanları ile uluslararası düzeyde başarılara imza atmaktadır: Bu başarılar LOGICDATA’yı dünya çapında lider konuma getirmiştir.

Elektronik uzmanı, insanların sağlığına ve kaliteli yaşamasına hizmet eden yenilikçi tekniği ile mobilya sektöründeki uluslararası en önemli oyunculara endüstriyel hazırlanmış ürünlerini yollamaktadır. Firma üretiminin tamamı ihraç edilmektedir.  LOGICDATA ‘nın anapazarı ABD ve Avrupa’dan oluşmaktadır.

Yükseklik ayarlı büro mobilyaları, yataklar, masaj ve rahatlama koltukları için kontrol üniteleri ve kumanda elemanları LOGICDATA tarafından müşteri ve piyasa şartlarına özel düzenlenmektedir: Şu sıralar senelik bazda 500.000 den fazla mobilya sistemine ulaşılmıştır. Elektronik ve mekatronik alanlarında araştırma ve geliştirme sayesinde LOGICDATA piyasada ergonomi segmentinde yenilikçi lider olmuştur.
Yazdır
©©ADVANTAGE AUSTRIA