Налаштування кукі-файлів

Тут ви можете переглянути і, у разі необхідності, змінити налаштування кукі-файлів різних інструментів, які використовуються на сайті www.advantageaustria.org та його субдоменах.


Зберегти налаштування
Advantage Austria Показати навігацію

Дослідження та розвиток — запорука успіху міжнародного лідера експорту електроніки

Електронні системи управління двигунами і елементи систем управління австрійського підприємства LOGICDATA вписали свої рядки в історію успіху компанії: саме їм вона завдячує своєю позицією лідера на світовому ринку.

Професіонали в галузі електроніки забезпечують провідних світових виробників меблів, поставляючи їм інноваційну продукцію, яка слугує здоров'ю та добробуту людей. Доля експорту підприємства становить 100%. Основні ринки збуту продукції компанії  LOGICDATA — це Європа та США.

Контрольні пристрої і елементи систем управління для регульованих по висоті офісних меблів, ліжок, масажних крісел та крісел для відпочинку компанія LOGICDATA створює відповідно до запитів ринку і кожного окремого замовника. Наразі обсяг річних поставок сягнув за 500 000 елементів для меблевих систем. Своєю позицією інноваційного лідера на ринку ергономічних рішень компанія LOGICDATA завдячує інтенсивній дослідницькій роботі і постійному розвитку в галузі електроніки і мехатроніки.
Роздрукувати
©©ADVANTAGE AUSTRIA