Nastavení cookies

Zde můžete vidět a upravovat nastavení souborů cookies různých nástrojů používaných na www.advantageaustria.org a souvisejících subdoménách.


Uložit nastavení
Advantage Austria Zobrazit navigační panel
Předpokládáme, že jste z Přesměrovat na tuto stránkuZměna země

Třpytivé kreace dobývají svět

Krystaly Swarovski stojí odjakživa ve světlech ramp: na plátnech kin, koncertních pódiích a přehlídkových molech.

Již Coco Chanel se nechala inspirovat zářícími krystaly a Marylin Monroe zazářila v šatech, posázených krystaly Swarovski, když v roce 1962 zpívala Johnu F. Kennedymu k narozeninám. Krystal Swarovski zdobí pódium při každoročním udělování ceny Oscara, slavil úspěchy na filmovém plátně v „Moulin Rouge“ nebo „The Black Swan“ a filmu „The Young Victoria“ napomohl dokonce k získání Oscara za nejlepší kostým.

Od doby svého založení v roce 1895 vizionářem Danielem Swarovskim v rakouském Wattens se společnostSwarovski stala předním výrobcem broušeného krystalu a také přírodních a umělých drahokamů. Díky nepřetržitým inovacím a četným trendům v oblastech šperky, móda, módní doplňky, osvětlení, interiérový design, architektura a kultura se stala značka Swarovski synonymem vynalézavosti a progresivní technologie výroby křišťálu.

Kromě vlastních kreací, které Swarovski nabízí v téměř 2.000 buticích, zásobuje společnost již mnoho let módní, šperkařský průmysl a průmysl vyrábějící módní doplňky volnými krystaly a polotovary.
Tisk
©©ADVANTAGE AUSTRIA