Ustawienia plików cookie

Tutaj mogą Państwo podejrzeć i zmienić ustawienia plików cookie różnych narzędzi, które używane są na www.advantageaustria.com i jej poddomenach.


Zapisz ustawienia
Advantage Austria Pokaż nawigację
Przypuszczamy, że jesteś z Przejdź do strony krajowejZmień kraj

Świecące kreacje zdobywają świat

Kryształy Swarovski były od zawsze w centrum zainteresowania. Pojawiały się na ekranach kin, scenach koncertowych czy wybiegach.

Już Coco Chanel czerpała inspiracje ze świecących kryształów, a Marylin Monroe lśniła przyodziana w suknię z kryształami Swarovski podczas swojego sławetnego występu na urodzinach prezydenta Johna F. Kennedy’ego w roku 1962. Kryształy Swarovski zdobią scenę corocznej gali wręczenia Oskarów, święciły sukces filmów "Moulin Rouge" czy "Czarny łabędź" a filmowi "Młoda Wiktoria" zapewniły Oskar za najlepsze kostiumy.

Firma Swarovski założona w austriackim mieście Wattens przez wizjonera Daniela Swarovskiego, od roku 1895 urosła do rangi pionierskiej w produkcji szlifowanych kryształów oraz naturalnych i sztucznych kamieni szlachetnych. Marka Swarovski, wprowadzając stałe innowacje i liczne trendy w dziedzinie biżuterii, mody, akcesoriów, oświetleń, wyposażania wnętrz, architektury, czy kultury stała się synonimem fantazji i przyszłej technologii kryształów.

Oprócz blisko 2000 butików z własnymi kreacjami Swarovski od wielu lat zaopatruje również przemysł modowy, biżuteryjny i akcesoriów w kryształy i kryształowe półfabrykaty.
Drukuj
©©ADVANTAGE AUSTRIA