Налаштування кукі-файлів

Тут ви можете переглянути і, у разі необхідності, змінити налаштування кукі-файлів різних інструментів, які використовуються на сайті www.advantageaustria.org та його субдоменах.


Зберегти налаштування
Advantage Austria Показати навігацію

Світ завойовують іскрометні витвори високої моди

Уже багато років кристали Swarovski займають достойне місце в світі моди: на кіноекранах, концертних сценах і демонстраційних подіумах.

Ще Коко Шанель черпала своє натхнення в сяючих кристалах, а Мерилін Монро була неперевершеною в платті, прикрашеному кристалами Swarovski , під час славнозвісного привітання президента Джона Кеннеді з днем народження в 1962 році. Кристали Swarovski щорічно прикрашають сцену під час церемонії вручення Оскара, вони внесли свій вклад в успіх фільмів «Мулен Руж» і «Чорний лебідь» та допомогли фільму «Молода Вікторія» отримати Оскара за кращий костюм.

Далекоглядний Даніель Сваровскі заснував своє підприємство в містечку Ваттенс, що в Австрії, в 1985 році , з того часу компанія Swarovski перетворилась на провідного виробника шліфованих кристалів, а також натурального та штучного дорогоцінного каміння. Завдяки невпинному інноваційному пошуку та численним тенденціям у сфері прикрас, моди, аксесуарів, освітлення, дизайну інтер'єру, архітектури та культури марка Swarovski стала символом винахідницького таланту і перспективних технологій виробництва кристалів. 

На протязі багатьох років підприємство не тільки продає свої витвори високої моди майже в 2000 бутиків, але й поставляє окремі елементи та напівфабрикати із кристалів для індустрії моди, прикрас і аксесуарів.
Роздрукувати
©©ADVANTAGE AUSTRIA