Nastavení cookies

Zde můžete vidět a upravovat nastavení souborů cookies různých nástrojů používaných na www.advantageaustria.org a souvisejících subdoménách.


Uložit nastavení
Advantage Austria Zobrazit navigační panel
Předpokládáme, že jste z Přesměrovat na tuto stránkuZměna země

High-tech brýle pro svět a vesmír

Ikona bezrámového brýlového designu pochází z Rakouska: Kolekcí brýlí Titan Minimal Art – bez kloubků a šroubků, s hmotností necelých 1,8 gramů – se společnosti Silhouette podařila opravdová revoluce. Nadšeno je více než 8 miliónů vlastníků brýlí na světě. Dokonce i ve vesmíru, neboť brýle kolekce Titan Minimal Art jsou od roku 2000 na palubě asi 35 vesmírných misí.

Brýle značkySilhouette jsou mistrovským dílem Made in Austria: Z 80 % jsou vyrobeny ručně a vyvážejí se do 100 zemí světa. Láska k detailu, vynikající řemeslnická práce a znalost individuálních přání a potřeb nositelů brýlí se vyplácí.

Díky jedinečnému designu se brýle z kolekce Titan Minimal Art nesesmeknou ani ve stavu beztíže a pod těsně přiléhajícími přilbami poskytují bezkonkurenční komfort nošení. Malé části jako např. šroubky mohou ve vesmíru představovat opravdové nebezpečí. Toto nebezpečí je ale díky kolekci Titan Minimal Art eliminováno, neboť je bezšroubová – tím se stanou brýle ve vesmíru bezpečnostním faktorem.
Tisk
©©ADVANTAGE AUSTRIA