Ustawienia plików cookie

Tutaj mogą Państwo podejrzeć i zmienić ustawienia plików cookie różnych narzędzi, które używane są na www.advantageaustria.com i jej poddomenach.


Zapisz ustawienia
Advantage Austria Pokaż nawigację
Przypuszczamy, że jesteś z Przejdź do strony krajowejZmień kraj

Super nowoczesne okulary do korzystania na ziemi i w przestrzeni kosmicznej

Wzór okularów bez oprawek pochodzi właśnie z Austrii: wprowadzając model Titan Minimal Art - bez zawiasów i śrubek, o wadze zaledwie 1,8 g - firma Silhouette dokonała rewolucji na rynku optycznym.

Już ponad 8 milionów ludzi na świecie korzysta z ich rozwiązania. Okulary wykorzystuje się nawet w kosmosie - oprawki Titan Minimal Art od roku 2000 towarzyszyły astronautom podczas ich 35 misji kosmicznych.

Okulary Silhouette to prawdziwe arcydzieło made in Austria: w 80% wykonane ręcznie, eksportowane do 100 krajów świata. Produkt powstał przede wszystkim jako efekt połączenia miłości do detali, najwyższego poziomu rzemiosła i świadomości indywidualnych życzeń i potrzeb ludzkich w zakresie optyki.

Wyjątkowy wzór nie pozwala, by okulary Titan Minimal Art spadały z nosa w stanie nieważkości i tym samym gwarantuje bezkonkurencyjny komfort noszenia pod obcisłymi kaskami. Małe elementy, np. śrubki, mogą stanowić poważne zagrożenie w przestrzeni kosmicznej. Dlatego producent dla bezpieczeństwa zrezygnował w modelu Titan Minimal Art ze stosowania połączeń śrubowych.
Drukuj
©©ADVANTAGE AUSTRIA