Налаштування кукі-файлів

Тут ви можете переглянути і, у разі необхідності, змінити налаштування кукі-файлів різних інструментів, які використовуються на сайті www.advantageaustria.org та його субдоменах.


Зберегти налаштування
Advantage Austria Показати навігацію

Високотехнологічні окуляри для світу та всесвіту

Ікона стилю серед окулярів без оправи родом із Австрії: революцією для цього силуету стала модель Titan Minimal Art ― без шарнірів, без гвинтів, вагою всього 1,8 грама. Вона завоювала більш, як 8 мільйонів прихильників у всьому світі. І навіть у всесвіті, тому що починаючи з 2000 року їх брали з собою на борт учасники 35 космічних експедицій.

Окуляри від Silhouette ― справжній мистецький витвір made in Austria: процес їх виготовлення на 80 % складається з ручної праці, вони експортуються в 100 країн світу. Увага до кожної деталі, найвища майстерність ручної праці і розуміння індивідуальних побажань та потреб людей, які будуть носити ці окуляри, ― ось що відрізняє їх від інших.

Завдяки унікальному дизайну окуляри Titan Minimal Art не сповзають навіть в умовах невагомості, вони забезпечують також незрівнянну зручність при носінні під щільно прилягаючим шоломом. Дрібні деталі можуть стати в невагомості дійсно небезпечними. Попередити таку небезпеку стало можливим завдяки відсутності гвинтів у моделі Titan Minimal Art, таким чином, ці окуляри стали фактором безпеки для використання в космосі.
Роздрукувати
©©ADVANTAGE AUSTRIA