Ustawienia plików cookie

Tutaj mogą Państwo podejrzeć i zmienić ustawienia plików cookie różnych narzędzi, które używane są na www.advantageaustria.com i jej poddomenach.


Zapisz ustawienia
Advantage Austria Pokaż nawigację

Rynek przyszłości – zielone technologie

W 1992 roku Josef Heissenberger rozpoczął wraz ze swoim wspólnikiem budowę maszyn do kompostowni. Dziś Komptech dostarcza zieloną technologię do ponad 2 500 klientów w przeszło 50 krajach świata.

Kilku majstrów stworzyło w wynajmowanym warsztacie podstawy firmy z zakresu  technologii środowiska, której oferta znana jest dziś niemal na całym świecie. Po wielu latach doświadczeń i dzięki ogólnoświatowemu sukcesowi w branży instalacji do przetwarzania odpadów firma Komptech zajęła się również obróbką biomasy drewnianej.

Zaangażowanie w obróbkę biomasy i wykorzystywanie jej jako nośnika energii odnawialnych było słusznym krokiem w rozwoju przedsiębiorstwa. Firma jest dziś na dobrej drodze, aby osiągnąć sukces na rynku międzynarodowym w produkcji urządzeń do rozdrabniania i obróbki drewna. Technologia wykorzystania biomasy generuje już jedną trzecią obrotu spółki i tendencja ta jest ciągle wzrostowa.
Drukuj
©©ADVANTAGE AUSTRIA