Çerez ayarları

Burada, www.advantageaustria.org sayfasında ve onun alt alan adlarında kullanılan çeşitli araçların çerez ayarlarını inceleyebilir ya da değiştirebilirsiniz.


Ayarları kaydet
Advantage Austria Gezinme çubuğunu göster

Geleceğin pazarı "Yeşil Teknoloji"

1992 yılında, Josef Heissenberger o zamanki iş ortağı ile birlikte, doğal gübre tesisleri için makineler imal etmeye başlamıştı. Günümüzde ise Komptech tüm dünyada 50'den fazla ülkedeki 2500 müşterisine yeşil teknoloji ürünleri sevk etmektedir.

 Birkaç "mucit" o günlerde kiraladıkları bir tamir atölyesinde, günümüzde kendisini tüm dünyada evinde hisseden çevre teknolojisi firmasının temel taşını oluşturmuştu. Atık maddeleri işleme tesisleri konusunda uzun yıllara dayanan deneyim ve dünya çapındaki başarılardan sonra Komptech , odunsu biyokütle hazırlanmasında da faaliyet göstermeye başlamıştır.

Yenilenebilir enerji kaynağı olarak biyokütle hazırlama alanında çalışma isteği, kârlı çıkmaya başlamış bulunmaktadır. Ürettiği ahşap doğrama ve öğütme makineleri ile hazırlama cihazları sayesinde Komptech, uluslararası alanda başarı yolunda ilerlemektedir. Biyokütle teknolojisi, halen şirket cirosunun üçte birini oluşturmaktadır ve artış yönünde bir eğilim gözlenmektedir.
Yazdır
©©ADVANTAGE AUSTRIA