Налаштування кукі-файлів

Тут ви можете переглянути і, у разі необхідності, змінити налаштування кукі-файлів різних інструментів, які використовуються на сайті www.advantageaustria.org та його субдоменах.


Зберегти налаштування
Advantage Austria Показати навігацію

«Зелена» техніка майбутнього

У 1992 році Йозеф Гайсенбергер разом зі своїм партнером розпочав виробництво машин для приготування компосту. Сьогодні компанія Komptech постачає виготовлену нею «зелену» техніку понад 2 500 замовникам у більш ніж 50 країн світу.

 Розпочинали цю справу декілька майстрів-ентузіастів, яким в орендованій тоді майстерні вдалось закласти наріжний камінь підприємства для захисту довкілля, яке наразі стало відомим у всьому світі. Уже маючи багаторічний досвід успішної роботи на світовому ринку устаткування для переробки відходів, компанія  Komptech зайнялася ще й обладнанням для виробництва деревинної біомаси.

Така зацікавленість компанії біомасою, яка є відновлюваним джерелом енергії, повністю себе виправдала. Рубальні машини, подрібнювачі деревини і обладнання для підготовки біомаси від компанії Komptech мають успіх у всьому світі. Наразі обладнання для виготовлення біомаси вже становить третину від загального товарообороту компанії і демонструє постійне зростання.
Роздрукувати
©©ADVANTAGE AUSTRIA