Налаштування кукі-файлів

Тут ви можете переглянути і, у разі необхідності, змінити налаштування кукі-файлів різних інструментів, які використовуються на сайті www.advantageaustria.org та його субдоменах.


Зберегти налаштування
Advantage Austria Показати навігацію

Рішення для систем опалубки – наввипередки з рекордами

При будівництві у місті Дубай хмарочоса Бурдж Халіфа, висота якого сягнула 828 метрів, використовувались системи опалубки від компанії Doka.

Австрійське підприємствоDoka поставляло підйомно-пересувну та самонесну опалубку, а також інженерні рішення для будівництва опалубки при зведенні всього остову будівлі. Ще ніколи в історії технологій будівництва підйомно-пересувна опалубка не використовувалась на такій висоті та за таких екстремальних умов. До того ж сама форма вежі хмарочосу висувала надзвичайно високі вимоги до пристосовуваності опалубки.

Будівництво вежі було обмежено жорсткими строками, а це в свою чергу потребувало надзвичайно чіткого плану дій. Підйомно-пересувна опалубка остову будівлі з боковими стінами функціонувала, як годинниковий механізм. Завдяки цьому кожні 72 години вежа приростала ще одним поверхом.
джерело::
Дозвіл фірми на публікацію тексту отримано:
Роздрукувати
©©ADVANTAGE AUSTRIA