Nastavení cookies

Zde můžete vidět a upravovat nastavení souborů cookies různých nástrojů používaných na www.advantageaustria.org a souvisejících subdoménách.


Uložit nastavení
Advantage Austria Zobrazit navigační panel
Předpokládáme, že jste z Přesměrovat na tuto stránkuZměna země

Další investice v České republice

Mezinárodní přepravní a logistická společnost Gebrüder Weiss expanduje ve své brněnské pobočce a posiluje tím pozici na trhu úspěšného internetového obchodu Mall.cz.

Společnost Gebrüder Weiss působí na českém trhu úspěšně již 20 let a před nedávnem rozšířila své logistické centrum v Brně o dvě skladové haly, překladiště a další kancelářské prostory – rozšířený terminál se rozkládá na ploše 32.500 m².

Novou infrastrukturou, 300 profesionálně vyškolenými zaměstnanci a moderním logistickým portfoliem společnost Gebrüder Weiss Česká republika dopomáhá svým zákazníkům optimalizovat tok zboží a posílit pozici na trhu. Toto se ukazuje také na příkladu společnosti Mall.cz, která úspěšně spolupracuje s firmou Gebrüder Weiss jako logistickým partnerem již od roku 2009. Mall.cz se na českém trhu etablovala jako vedoucí internetový obchod, Gebrüder Weiss přepravuje k jejich zákazníkům celkem 77.000 nejrůznějších produktů – od knih přes produkty péče o tělo, až po pračky.

Logistický expert několikrát denně vyzvedne zboží v lokálních skladech a doručí je v průběhu 24 hodin zákazníkům společnosti Mall.cz v České republice, na Slovensku a v Maďarsku.

Česká pobočka Gebrüder Weiss působí na trhu od roku 1992 a neustále pokračuje v rozvoji své lokální sítě. Vedle hlavního sídla v Jenči u Prahy disponuje dalšími šesti pobočkami a nabízí svým zákazníkům ucelené spektrum přepravních a logistických služeb včetně přikládek a celovozových přeprav.

Tisk
©©ADVANTAGE AUSTRIA